Землевпорядники Дніпропетровської області за тиждень у середньому приймають та опрацьовують близько 2,5 тис. заяв з питань ведення Державного земельного кадастру.

Усього з початку року до органів земельних ресурсів Дніпропетровської області надійшло 60404 заяви громадян про реєстрацію земельних ділянок та надання витягів з Державного земельного кадастру.

За результатом опрацьованих заяв, проведено реєстрацію земельних ділянок у Державному земельному кадастрі – 24420 та надано відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу – 40862.

Найбільшу кількість заяв про реєстрацію земельних ділянок розглянули у Дніпровському – 3662, Криворізькому – 1062, Новомосковському – 1679 та Магдалинівському – 1201 районах та м. Дніпро – 2097.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.
Замовлення витягів здійснюється через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру.